Changemakers Academy.jpg

Стань успешным в команде. Увлекательные задания. Победителям - поездка в Берлин.

675

Noort on kandideerinud

330

Osalema pääsenud noort

34

Aidatud ettevõtet noorte poolt

3.

Iga mitmes noor, kes on arenenud senises organisatsioonis või asutanud enda ettevõtte/õpilasfirma

О ПРОГРАММЕ

За три дня сможешь развить лидерские навыки и навыки работы в команде. Преодолеешь трудности с командой и направитесь в сторону удачи.

PÕNEVAD SÜNDMUSED

 Haaravad töötoad, motiveerivad inspiratsioonikõnelejad ja mõnus atmosfäär on tagatud igal sündmusel. Tutvud lahedalt nii turunduse, projektijuhtimise kui ka esinemise alustaladega!

MAAILMAMUUTVAD ETTEVÕTTED

Saad näha, kuidas toimib üks ettevõtte. Kõik osalevad ettevõtted on ka sotsiaalsed - nad muudavad maailma ühel või teisel moel paremaks. Inspiratsioon garanteeritud ning Kogukonnapraktikagi saad tehtud!

RAHASTUS IDEEKS

Sul on võimalus ka kõikide genereeritud ideede jaoks saada 1000€ väärtuses rahastust! Kaks parimat tiimi saavad selle preemia, et veelgi enam väärtuslikku kogemust ammutada ja unistusi täita.

Почему Changemakers?

Liisa Raavel.jpg

Liisa Raavel

Ma õppisin sellest programmist palju: sain juurde sarnase mõtteviisiga inimesi, arendasin oma eneseväljendusoskust ning tutvusin sotsiaalsete ettevõtetega. Üks põhjustest, miks ma programmiga liitusin oli see, et teada saada, kas minu üks karjäärivalikutest võiks olla ettevõtja. Sellele küsimusele sain ma vastuse.

Laura Heleene Tirkkonen.jpg

Laura Heleene Tirkkonen

Soovin tänada Changemakersit selle tööka ja lõbusa kahe kuu eest, mille jooksul õppisin palju rohkem enda ja ennast ümbritseva maailma kohta, kui kunagi arvanud oleksin.

Helen Kivisikk

Päriselt, ka mina olin kandideerides ausalt hirmul: et ma ei saa hakkama, ees oli teadmatus, tundmatud inimesed, kogemused, ma ei teadnud, mis ees ootab. Aga nüüd olen tohutult tänulik, et hüppasin sinna tundmatusse vette, sest seal oli siiani mu elu vägevaim kogemus. Tean, et CA-ga minu teekond Changemakersis alles algas ning see seiklusrikas teekond kestab veel pikalt.

Noorteprogramm CA.jpg

О ПРОГРАММЕ

За три дня сможешь развить лидерские навыки и навыки работы в команде. Преодолеешь трудности с командой и направитесь в сторону удачи.

За три дня сможешь развить лидерские навыки и навыки работы в команде. Преодолеешь трудности с командой и направитесь в сторону удачи.

Noorteprogramm CA2.jpg
CA2021_Teekonna plakat.jpg

Programm algab 9. jaanuaril virtuaalse Avapauguga, kus õpid tundma tiimi ja seda, mis programmis ees ootab. Vahepeal genereerid ideid ja testid neid ning 30. jaanuaril saad turundusekspertidelt tagasisidet seni tehtule. Seejärel on aeg ideed ellu viia, õppida esinema ning 13. märtsil Finaalgalal selguvad need, kes on idee ellu viimises osas olnud parimad.


Kahe kuu jooksul toimub seega mitu põnevat sündmust, kus tutvud teistega, arendad koos tiimiga turundusplaani ühele ettevõttele ning viid selle plaani ka ellu. Kui oled eriti tubli, siis ootab su tiimi 1000 eurot, et plaani veelgi võimsamalt realiseerida. Selleks, et plaan tuleks suurepärane on tiimil abiks ka mentor, kes juhendab kogu protsessi ja tagab eduka ajas püsimise.

KUIDAS PROGRAMM TOIMUB?
KUIDAS PROGRAMMIS OSALEDA?

KANDIDEERIDES!

Programmis saab osaleda vaid 108 enim motiveeritut noort. Eelmisesse programmi kandideeris 195 noort.

Kandideerimine algab 16. november ja kestab 17. detsembrini.  

Programmi osalejad on teada hiljemalt 21. detsembril.

OSALEMA PÄÄSEDES TULEB TASUDA 60€, MIS SISALDAB: 

✔️ Võimalus töötada koos ettevõttega ning luua turundusplaan, mida koos tiimiga ellu viia.

✔️ Võimalus kuulda põnevaid oma ala eksperte.

✔️ Võidupakett programmi võitjatele.

✔️ Igale osavõtjale auhinnakott.

20200201130619__MG_8143.jpg

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis on Changemakers Academy?


Changemakers Academy on 2-kuuline sotsiaalse ettevõtlikkuse programm, mis on suunatud 14-23aastasele eesti või vene keelt kõnelevale noorele. Programmi käigus töötatakse kuueliikmelistes tiimides, et aidata mentori abiga luua turundusplaan ettevõttele ning viia seda ellu.
Kuidas saab Changemakers Academys osaleda?


Selleks tuleb programmi kandideerida. Kandideerimine on avatud 13. detsembrini. Kandideerimiseks tuleb täita kandideerimisankeet - too välja oma tulevikuplaanid ja motivatsioon, miks just Changemakers saab Sind sellel teel aidata. Changemakersisse kandideerib enamasti kaks-kolm noort ühele kohale, seega mida põhjalikum oled, seda suurem on võimalus, et just sina pääsed osalema. Lisaks tuleb tasuda osalustasuna 60 eurot.
Millal saab teada, kes osutusid programmi valituks?


Programmis osalejad antakse teada paar päeva pärast kandideerimise lõppu. Võid oma vastust ootama jääda 20. detsembrini. Pärast seda on sul positiivsete uudiste korral aega enda osavõtt kinnitada 26. detsembrini.
Mis ma programmis tegema pean?


Programmis arendad koos tiimiga turundusplaani ühele ettevõttele ning saad võimaluse see ka ellu viia. See tähendab, et genereerid ideid, katsetad ja paned neid ajaliselt klappima, et tuleks võimalikult kas uusi oste, kliente või tuntust sinu maailmamuutvale ettevõttele!
Millised on auhinnad?


Kaks edukamat tiimi saavad kumbki oma ideede elluviimiseks 1000€. Nii saab kõik põnevad ideed ära teostada ning uut kogemust, mis annab väärtust juurde ka CV-le. Lisaks on programmis ka mitmed eriauhinnad, näiteks parimale tiimile, tehnoloogilisele lahendusele ja palju muud, mida saad täpsemalt teada programmis osaledes.
Kui palju aega sellele kulub?


Kuivõrd on programmis loodav suuresti sinu ja su tiimi luua, siis kuluv aeg on väga erinev tiimiti. Küll aga võid arvestada, et põnevate kogemuste saamiseks keskmiselt kulub sul nädalas programmis osalemiseks 3-5 tundi!
Kui palju peaksin teemast enne teadma, et osaleda?


Võid olla nii täielik algaja kui ka juba tegija turundus- ja ettevõtlusteemadel! Eelnevad teadmised pole tingimus osalema pääsemiseks, kuid kindlasti aitavad sellele kaasa, et just sinu tiim saaks edukaks. Kõige olulisem on siiski soov pingutada ja endast maksimum anda. Programmiga kaasnevad põnevad koolitused ja töötoad, kust saad ammutada ka vajalikke teadmisi - oleme loonud programmi nii, et kõik saaksid sellest maksimaalselt kasu!
Kes saavad programmis osaleda?


Programmis on oodatud osalema 14-22aastased noored üle Eesti - ettevõtted tegutsevad nii Tallinn, Tartu, Pärnu kui Narva piirkondades. Emakeeleks võib olla nii eesti kui vene keel!
Mis siis, kui mul pole osalemiseks piisavalt raha?


Juhul kui su perel pole piisavalt ressursse, et maksta osalustasu 60 euro väärtuses, siis soovitame sul proovida pöörduda oma kooli või kohaliku omavalitsuse poole.
Kas ma saan seda koolis kuidagi kasutada?


Võib-olla! Kui sinu koolis on näiteks Kogukonnapraktika, siis saad Changemakers Academy läbimist sellega ära arvestada. Lisaks tasub sul rääkida oma õppejuhiga, sest mõned gümnaasiumid on programmi arvestanud ka valikainena. Boonusena võid teha sellest oma uurimistöögi - nii mõnigi noor on seda võimalust kasutanud!
Kuidas toimub programm praeguses ebakindlas olukorras?


Programmi algus on kindlasti virtuaalne, finaali toimumise vorm otsustatakse lähtuvalt Terviseameti soovitustest jaanuaris. See, kuidas kohtute tiimiga, kas füüsiliselt või virtuaalselt on teie endi otsustada. Kuivõrd osalejad on erinevatest Eesti kohtadest, siis on ka varasemalt palju kasutanud kõik virtuaalsete vahendite abi.

Programmi viiakse ellu koostöös Briti Nõukogu Eestiga P2P Cultural Engagement Programmi raames. Lisainfo www.britishcouncil.ee