Changemakers Academy.jpg

Стань успешным в команде. Увлекательные задания. Победителям - поездка в Берлин.

675

Noort on kandideerinud

330

Osalema pääsenud noort

34

Aidatud ettevõtet noorte poolt

3.

Iga mitmes noor, kes on arenenud senises organisatsioonis või asutanud enda ettevõtte/õpilasfirma

О ПРОГРАММЕ

За три дня сможешь развить лидерские навыки и навыки работы в команде. Преодолеешь трудности с командой и направитесь в сторону удачи.

PÕNEVAD SÜNDMUSED

 Haaravad töötoad, motiveerivad inspiratsioonikõnelejad ja mõnus atmosfäär on tagatud igal sündmusel. Tutvud lähedalt nii turunduse, projektijuhtimise kui ka esinemise alustaladega!

MAAILMAMUUTVAD ETTEVÕTTED

Saad näha, kuidas toimib üks ettevõte. Kõik osalevad ettevõtted on ka sotsiaalsed - nad muudavad maailma ühel või teisel moel paremaks. Inspiratsioon garanteeritud ning Kogukonnapraktikagi saad tehtud!

RAHASTUS IDEEKS

Sul on võimalus ka kõikide genereeritud ideede jaoks saada 1000€ väärtuses rahastust! Kaks parimat tiimi saavad selle preemia, et veelgi enam väärtuslikku kogemust ammutada ja unistusi täita.

Почему Changemakers?

Liisa Raavel.jpg

Liisa Raavel

Ma õppisin sellest programmist palju: sain juurde sarnase mõtteviisiga inimesi, arendasin oma eneseväljendusoskust ning tutvusin sotsiaalsete ettevõtetega. Üks põhjustest, miks ma programmiga liitusin oli see, et teada saada, kas minu üks karjäärivalikutest võiks olla ettevõtja. Sellele küsimusele sain ma vastuse.

Laura Heleene Tirkkonen.jpg

Laura Heleene Tirkkonen

Soovin tänada Changemakersit selle tööka ja lõbusa kahe kuu eest, mille jooksul õppisin palju rohkem enda ja ennast ümbritseva maailma kohta, kui kunagi arvanud oleksin.

Helen Kivisikk

Päriselt, ka mina olin registreerides ausalt hirmul, et ma ei saa hakkama, ees oli teadmatus, tundmatud inimesed, kogemused, ma ei teadnud, mis ees ootab. Aga nüüd olen tohutult tänulik, et hüppasin sinna tundmatusse vette, sest see oli siiani mu elu vägevaim kogemus. Tean, et CA-ga minu teekond Changemakersis alles algas ning see seiklusrikas teekond kestab veel pikalt.

Noorteprogramm CA.jpg

О ПРОГРАММЕ

За три дня сможешь развить лидерские навыки и навыки работы в команде. Преодолеешь трудности с командой и направитесь в сторону удачи.

За три дня сможешь развить лидерские навыки и навыки работы в команде. Преодолеешь трудности с командой и направитесь в сторону удачи.

Noorteprogramm CA2.jpg

Programm algab 28.-31. oktoobril, kus läbid neljapäevase Avapaugu (füüsiliselt Tallinnas), mis on üles ehitatud Google Design Sprint põhimõtetel. Seal õpid tundma enda tiimi ja seda sotsiaalset ettevõtet, kellega koostööd asud tegutsema, genereerid ideid, leiad lahendusi ja nelja päeva lõpuks jõuad ka toimiva prototüübini!

 

Sündmusel selgub, millised tiimid pääsevad edasi idee elluviimise faasi ja võistlevad 1000€ auhinnafondi nimel, et enda idee veel kaugemale viia! 

Edukatele tiimidele toimub 20. novembril Inspiratsioonipäevak ja 11. detsembril suurejooneline Finaalgala, kus selgub programmi võitja!

 

Changemakers Academy jooksul toimub seega mitu põnevat sündmust, kus tutvud teistega, arendad koos tiimiga turundusplaani ühele ettevõttele ning viid selle plaani ka ellu. Kui oled eriti tubli, siis ootab su tiimi 1000 eurot, et plaani veelgi võimsamalt realiseerida. Selleks, et plaan tuleks suurepärane on tiimil abiks mentor, kes juhendab kogu protsessi ja tagab eduka ajas püsimise.

 

❗️Olulised kuupäevad ❗️

📅 28.-31.10 - Avapauk

📅 27.11 - Kõnemaraton

📅 11.12 - Finaalgala

KUIDAS PROGRAMM TOIMUB?
KUIDAS PROGRAMMIS OSALEDA?

REGISTREERIDES!

Programmis saavad osaleda vaid kõige kiiremad noored!
Registreerimine algab 20. september ja kestab 27. oktoobrini. 

OSALUSTASU ON 60€, MIS SISALDAB: 

✔️ Võimalust töötada koos ettevõttega ning luua turundusplaan, mida koos tiimiga ellu viia.

✔️ Koolitused (turundus, tiimitöö, ettevõtte loomine,...);

✔️ Osaleja Stardipaketi; 

✔️ Osalust kolmel sündmusel;

✔️ Isikliku mentori tuge;

✔️ Tagasiside turundusprofessionaalidelt (näiteks Swedbankist);

✔️ Fun activityd tiimiga; 

✔️ E-kursust;

✔️ Erinevaid auhindu;

✔️ Toitlustust sündmustel.

Programmi elluviimist toetab Tallinna Haridusamet.

20200201130619__MG_8143.jpg

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis on Changemakers Academy?


Changemakers Academy on sotsiaalse ettevõtlikkuse programm, mis on suunatud 14-23aastastele nooretle. Programmi käigus töötatakse kuueliikmelistes tiimides, et aidata mentori abiga luua turundusplaan ettevõttele ning viia seda ellu.
Kuidas saab Changemakers Academys osaleda?


Selleks tuleb programmi registreerida. Registreerimine on avatud 27. oktoobrini. Osta pilet ja jää ootama! Changemakersisse soovib pääseda enamasti kaks-kolm noort ühele kohale, seega, mida kiirem oled, seda suurem on võimalus, et just sina pääsed osalema. Lisaks tuleb tasuda osalustasuna 60 eurot.
Mis ma programmis tegema pean?


Programmis arendad koos tiimiga turundusplaani ühele ettevõttele ning saad võimaluse see ka ellu viia. See tähendab, et genereerid ideid, katsetad ja paned neid ajaliselt klappima, et tuleks, kas uusi oste, kliente või tuntust sinu maailmamuutvale ettevõttele!
Millised on auhinnad?


Kaks edukamat tiimi saavad kumbki oma ideede elluviimiseks kuni 1000€. Nii saab kõik põnevad ideed ära teostada ning uut kogemust, mis annab väärtust juurde ka CV-le. Lisaks on programmis ka mitmed eriauhinnad, näiteks parimale tiimile, tehnoloogilisele lahendusele ja palju muud, mida saad täpsemalt teada programmis osaledes.
Kui palju aega sellele kulub?


Kuivõrd on programmis loodav suuresti sinu ja su tiimi luua, siis kuluv aeg on tiimiti väga erinev. Küll aga võid arvestada, et põnevate kogemuste saamiseks kulub sul keskmiselt nädalas programmis osalemiseks 3-5 tundi!
Kui palju peaksin teemast enne teadma, et osaleda?


Võid olla nii täielik algaja kui ka juba tegija turundus- ja ettevõtlusteemadel! Eelnevad teadmised pole tingimus osalema pääsemiseks, kuid kindlasti aitavad sellele kaasa, et just sinu tiim saaks edukaks. Kõige olulisem on siiski soov pingutada ja endast maksimum anda. Programmiga kaasnevad põnevad koolitused ja töötoad, kust saad ammutada vajalikke teadmisi - oleme loonud programmi nii, et kõik saaksid sellest maksimaalselt kasu!
Kes saavad programmis osaleda?


Programmis on oodatud osalema 14-23-aastased noored üle Eesti - ettevõtted tegutsevad nii Tallinna, Tartu kui Pärnu piirkondades.
Mis siis, kui mul pole osalemiseks piisavalt raha?


Juhul kui su perel pole piisavalt ressursse, et maksta osalustasu 60 euro väärtuses, siis soovitame sul proovida pöörduda oma kooli või kohaliku omavalitsuse poole.
Kas ma saan seda koolis kuidagi kasutada?


Võib-olla! Kui sinu koolis on näiteks Kogukonnapraktika, siis saad Changemakers Academy läbimist sellega ära arvestada. Lisaks tasub sul rääkida oma õppejuhiga, sest mõned gümnaasiumid on programmi arvestanud ka valikainena. Boonusena võid teha sellest oma uurimistöögi - nii mõnigi noor on seda võimalust kasutanud!
Kuidas toimub programm praeguses ebakindlas olukorras?


Järgime kõiki Terviseameti soovitusi, et tagada turvalisus. Vajadusel viime programmi läbi virtuaalselt. See, kuidas kohtute tiimiga, kas füüsiliselt või virtuaalselt on teie endi otsustada. Kuivõrd osalejad on erinevatest Eesti kohtadest, siis on ka varasemalt palju kasutatud virtuaalsete vahendite abi.