Changemakers Summer Academy 2.jfif

Стань успешным в команде. Увлекательные задания. Победителям - поездка в Берлин.

О ПРОГРАММЕ

За три дня сможешь развить лидерские навыки и навыки работы в команде. Преодолеешь трудности с командой и направитесь в сторону удачи.

4

Aastat toiminud programm

9.65

Keskmine rahulolu programmist 10-palli skaalal

95.14%

Osalejatel arenenud ettevõtlusoskus

2

Tiimi on Ajujahi TOP100 hulka jõudnud

INSPIREERIVAD KOHTUMISED

Kuidas üks ettevõte toimib? Mis on nende eesmärk? Kes on ühe ettevõtte taga?

Saad kohtuda Eestis tegutsevate maailmamuutvate ettevõtetega.

ETTEVÕTTE LOOMINE

Programmi jooksul leiad tiimiga lahenduse maailmas valitsevale probleemile ning teed esimesed sammud oma ettevõtte suunas, saavutamaks enda eesmärke.

PÕNEV

KULMINATSIOON

Programmi lõpuks selgub parim idee ning auhinnaks on 250€ väärtuses mentorlust. Selle abil saad oma idee kiiremini ellu viia ning unistused täita.

Почему Changemakers?

Changemakers Academy 3.jfif

О ПРОГРАММЕ

За три дня сможешь развить лидерские навыки и навыки работы в команде. Преодолеешь трудности с командой и направитесь в сторону удачи.

Kasper Suur

Kustumatud mälestused algasid hetkest, kui ma uksest sisse astusin. Neile, kes mõtlevad ise osalemisele - te ei kahetse. Uued tutvused ja põnevad elamused on kindlad märksõnad, mida Changemakers Summer Academyst kaasa saab.

Eliis Mätas

Changemakers Summer Academy oli väga hariv ning lisaks paremaks meeskonnamängijaks saamisele õppisin palju ettevõtlusest – näiteks kuidas luuakse start-upi, millised sotsiaalsed ettevõtted juba Eestis tegutsevad, milline on kõige kasulikum pitch – ja samas õppisin iseend ning oma tegevusi analüüsima.

Markus Veemaa

Minu jaoks olid need neli päeva päriselt suve kõige paremad ja huvitavamad. Lisaks olid need ka kõige harivamad neli päeva. Koolis ma ei saaks ealeski neid asju esiteks praktiseerida ja õppida nii hästi, kui Changemakersis.

KUIDAS PROGRAMM TOIMUB?

4 päeva järjest! 

Saad kõiki teadmisi ammutada 9.-12. augustil Paide Tegevuskeskuses.
Esimesel päeval tutvume iseenda, üksteise ja ühe sotsiaalse ettevõttega. Päeva lõpul liigume kõik koos Paidesse. Teisel päeval lahendame erinevaid tiimitöö ülesandeid, valime välja ühe ühiskondliku probleemi ning asume seda agaralt lahendama! Kolmas päeva on täis oma ideele tagasiside saamist ja selle viimistlemist. Lisaks osaleme ühel Arvamusfestivali arutelul. Viimasel päeval esitleme oma ideid žüriile ning paneme paika edasised plaanid. Selguvad ka tublimad tegutsejad ja parimad ideed.

KUIDAS PROGRAMMIS OSALEDA?

Kandideerides! 

Programmis saab osaleda vaid 18 enim motiveeritut noort. Eelmisesse programmi kandideeris näiteks 76 noort.
Kandideerimine kestab 26. juulini.  
Programmi osalejad on teada hiljemalt 31. juulil.

 

Programmis on osalustasu 45€, mis sisaldab:

✔️ Neli päeva põnevaid töötubasi (tiimitöö, ajurünnak, turundus, müük, turu-uuring, esinemine jpm),

 ✔️ Majutus, toitlustus ning transport Tallinnast Paidesse ja tagasi,

 ✔️ Võimalus kuulda põnevaid oma ala eksperte, 

✔️ Võidupakett programmi võitjatele,

✔️ Igale osavõtjale auhinnakott

Changemakers Academy 4.jfif
 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis on Changemakers Summer Academy?


Changemakers Summer Academy on neljapäevane programm, mis on suunatud 8.-12. klassi eesti või vene keelt kõnelevale noorele. Programmi käigus arendatakse ettevõtlusoskusi.




Kuidas saab Changemakers Summer Academys osaleda?


Selleks tuleb programmi kandideerida. Kandideerimine on avatud 10.-26. juuli. Kandideerimiseks tuleb täita kandideerimisankeet - too välja oma tulevikuplaanid ja motivatsioon, miks just Changemakers saab Sind sellel teel aidata. Enamasti on ühele kohale kandideerimas kaks-kolm noort, seega mida põhjalikum oled, seda suurem on võimalus, et just sina pääsed osalema! Lisaks tuleb tasuda osalustasuna 45 eurot.




Millal saab teada, kes osutusid programmi valituks?


Programmis osalejad antakse teada paar päeva pärast kandideerimise lõppu. Võid oma vastust ootama jääda 31. juulini. Pärast seda on sul positiivsete uudiste korral aega enda osavõtt kinnitada 3. augustini.




Mis programmis toimuma hakkab?


Sa saad osaleda ettevõtte alustamisega seotud töötubades ning kuulda inspiratsioonikõnelejatki. Lisaks tegutsed tiimiga viimasel päeval selle nimel, et esineda edukalt Arvamusfestivalil.




Millised on auhinnad?


Programmis on mitmeid erinevaid auhindu. Kaks tiimi saavad eduka turunduslahenduse eest elamustepaketi ning väärtuslikku materjali ka edasiseks arenemiseks! Lisaks saab programmi jooksulgi kas elamusi või muid ägedaid kinke eduka osaluse puhul.




Mis pärast programmi enda ideega edasi teha?


Algatuseks on kasulik mentorluse abil seda edasi arendada ning teha läbi põhjalikumalt see sama protsess, mis programmi jooksul lühidalt läbid. Paljud tiimid on läinud edasi ka järgmistesse inkubaatoritesse ja tublimad jõudnud näiteks Ajujahi TOP 30 sekka.





+372 5904 7365

© 2020 by Changemakers