Changemakers Summer Academy 2.jfif

Стань успешным в команде. Увлекательные задания. Победителям - поездка в Берлин.

О ПРОГРАММЕ

За три дня сможешь развить лидерские навыки и навыки работы в команде. Преодолеешь трудности с командой и направитесь в сторону удачи.

4

Aastat toiminud laager

9.65

Keskmine rahulolu laagrist 10-palli skaalal

95.14%

Osalejatel arenenud ettevõtlusoskus

2

Tiimi on Ajujahi TOP100 hulka jõudnud

INSPIREERIVAD KOHTUMISED

Kuidas üks ettevõte toimib? Mis on nende eesmärk? Kes on ühe ettevõtte taga?

Saad kohtuda Eestis tegutsevate maailmamuutvate ettevõtetega.

ETTEVÕTTE LOOMINE

Laagri jooksul leiad tiimiga lahenduse maailmas valitsevale probleemile ning teed esimesed sammud oma ettevõtte suunas, saavutamaks enda eesmärke.

PÕNEV

KULMINATSIOON

Laagri lõpuks selgub parim idee ning auhinnaks on 250€ väärtuses mentorlust. Selle abil saad oma idee kiiremini ellu viia ning unistused täita.

Почему Changemakers?

Changemakers Academy 3.jfif

О ПРОГРАММЕ

За три дня сможешь развить лидерские навыки и навыки работы в команде. Преодолеешь трудности с командой и направитесь в сторону удачи.

Kasper Suur

Kustumatud mälestused algasid hetkest, kui ma uksest sisse astusin. Neile, kes mõtlevad ise osalemisele - te ei kahetse. Uued tutvused ja põnevad elamused on kindlad märksõnad, mida Changemakers Summer Academyst kaasa saab.

Eliis_Mätas.jfif

Eliis Mätas

Changemakers Summer Academy oli väga hariv ning lisaks paremaks meeskonnamängijaks saamisele õppisin palju ettevõtlusest – näiteks kuidas luuakse start-upi, millised sotsiaalsed ettevõtted juba Eestis tegutsevad, milline on kõige kasulikum pitch – ja samas õppisin iseend ning oma tegevusi analüüsima.

Markus Veemaa

Minu jaoks olid need neli päeva päriselt suve kõige paremad ja huvitavamad. Lisaks olid need ka kõige harivamad neli päeva. Koolis ma ei saaks ealeski neid asju esiteks praktiseerida ja õppida nii hästi, kui Changemakersis.

KUIDAS LAAGER TOIMUB?

4 päeva järjest! 

Saad kõiki teadmisi ammutada 11.-14. augustil.
Esimesel päeval tutvume iseenda, üksteise ja ühe sotsiaalse ettevõttega. Teisel päeval lahendame erinevaid tiimitöö ülesandeid, valime välja ühe ühiskondliku probleemi ning asume seda agaralt lahendama! Kolmas päeva on täis oma ideele tagasiside saamist ja selle viimistlemist. Lisaks osaleme ühel Arvamusfestivali arutelul. Viimasel päeval esitleme oma ideid žüriile ning paneme paika edasised plaanid. Selguvad ka tublimad tegutsejad ja parimad ideed.

KUIDAS LAAGRIS OSALEDA?

Registreerudes! 

Laagris saab osaleda vaid 45 kiiremat noort. 
Registreerumine kestab 8. augustini.

 

Laagris on osalustasu 45€, mis sisaldab:

✔️ Neli päeva põnevaid töötubasi (tiimitöö, ajurünnak, turundus, müük, turu-uuring, esinemine jpm),

 ✔️ Majutus, toitlustus ning transport Tallinnast Paidesse ja tagasi,

 ✔️ Võimalus kuulda põnevaid oma ala eksperte, 

✔️ Võidupakett laagri võitjatele,

✔️ Igale osavõtjale auhinnakott

Changemakers Academy 4.jfif
 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis on Changemakers Summer Academy?


Changemakers Summer Academy on neljapäevane laager, mis on suunatud 8.-12. klassi eesti või vene keelt kõnelevale noorele. Laagri käigus arendatakse ettevõtlusoskusi.
Kuidas saab Changemakers Summer Academys osaleda?


Selleks tuleb osta laagri pilet, mis maksab 45€. Osalema pääsevad vaid 45 kiiremat noort. Pileti saad osta siit - https://bit.ly/3jQNQtW
Mis laagris toimuma hakkab?


Sa saad osaleda ettevõtte alustamisega seotud töötubades ning kuulda inspiratsioonikõnelejatki. Lisaks tegutsed tiimiga viimasel päeval selle nimel, et esineda edukalt Arvamusfestivalil.
Millised on auhinnad?


Laagris on mitmeid erinevaid auhindu. Kaks tiimi saavad eduka turunduslahenduse eest elamustepaketi ning väärtuslikku materjali ka edasiseks arenemiseks! Lisaks saab laagri jooksulgi kas elamusi või muid ägedaid kinke eduka osaluse puhul.
Mis pärast laagrit enda ideega edasi teha?


Algatuseks on kasulik mentorluse abil seda edasi arendada ning teha läbi põhjalikumalt see sama protsess, mis laagri jooksul lühidalt läbid. Paljud tiimid on läinud edasi ka järgmistesse inkubaatoritesse või loonud oma õpilasfirma ja tublimad jõudnud näiteks Ajujahi TOP 30 sekka.